آیا نرده‌های شیشه‌ای یا همان هندریل شیشه‌ای ایمن هستند؟

هندریل شیشه ای - نرده شیشه ای پایه استیل

وقتی صحبت از هندریل شیشه ای یا همان نرده شیشه ای می شود اولین فکری که ممکن است برای افراد فاقد آشنایی با این نوع از متریال و مصالح ساختمانی ایجاد شود، ایمن بودنِ استفاده از نرده‌های شیشه ای است.

در این مقاله ما قصد داریم ، تا به بررسی ایمنی هندریل های شیشه ای بپردازیم پس با ما همراه باشید.

نرده شیشه‌ای از خیلی از جهات ایمن‌تر از سایر سیستمهای نرده می‌باشند.
طراحی نرده های شیشه ای روز به روز و به مرور زمان بهتر شده و همچنان در حال بهتر شدن است که تا حد ممکن ایمن باشد.

هندریل شیشه ای - نرده شیشه ای

هندریل شیشه ای – نرده شیشه ای

مزایای هندریل شیشه ای:

اولین مزیت:

اینکه نرده های شیشه ای دارای شیار یا شکافی نیستند که کودکان یا حیوانات خانگی بتوانند یا دست یا سر خود را از آن عبور دهند.

مزیت دوم:

اینکه برای کودکان سخت است که از نرده های شیشه ای بالا بروند چون جایی برای این که پای خود را روی آن بگذارند و آن بالا بروند وجود ندارد پس جلوی صدمه دیدن آنها گرفته می‌شود.

سومین مزیت:

اینکه نرده های شیشه ای به مرور زمان فرسوده نمی شوند. این درست برخلاف نرده های چوبی است که به مرور زمان فرسوده می‌شوند و هر سال از سال قبل نسبت به سال قبل شکل و ظاهر خود را از دست می دهند.

تکیه دادن به نرده های چوبی فرسوده برای هر کسی در هر سنی و با هر وزنی می تواند ترسناک باشد. ولی نرده های شیشه ای با فریم و ساختار استیل به مرور زمان ساختار خود را از دست نمی‌دهند و در طول زمان ایمن ترند.

مزیت چهارم:

فرایند نصب نرده شیشه ای کاملا ایمن است. اتصالات به صورت کاملاً امن به بدنه سازه چسبیده می شوند، فرقی نمی‌کند که این مصالح ساختمان چوبی یا بتنی باشد، بدون توجه به این مسأله یک اتصال امن و قوی را فراهم می کند.

سرانجام اینکه:

شیشه استفاده شده در نرده شیشه ای ، ضد ضربه است. شیشه ضد ضربه ، به خودی خود ۴ برابر قوی‌تر و مستحکم‌تر از شیشه معمولی است و در صورت شکسته شدن به تکه های تیز تبدیل نخواهد شد و در صورت ضربه به قطعات بسیار کوچک که بدون ضرر هستند تبدیل می شود.

ما می‌خواستیم که شما را با این مسأله که نرده‌های شیشه‌ای ضمن شکیل بودن چقدر ایمن هستند آشنا کنیم و این که استفاده از نرده شیشه‌ای میتواند محیط زندگی شما را زیبا و دلنشین کند.

پی‌نوشت

نرده شیشه ای یا هندریل شیشه ای یکی از محصولات شرکت الودر می باشد، برای آشنایی بیشتر با این محصول و انواع آن این مقاله را بخوانید.

شرکت الودر با سالها تجربه در ساخت و نصب انواع نرده شیشه ای و با داشتن نیروی متبهر در زمینه طراحی و ساخت و نصب این محصول آماده خدمت رسامی به هم میهنان ارجمند می باشد. برای مشاوره و نیاز سنجی پروژه خود همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

1 دیدگاه دربارهٔ «آیا نرده‌های شیشه‌ای یا همان هندریل شیشه‌ای ایمن هستند؟»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *