حفاظ استیل در چه مکان هایی استفاده می شود و چطور مورد استفاده قرار می گیرد؟ چه خوب است است مدل های جدید حفاظ استیل را باهم بررسی کنیم و شرایط را ارزیابی نماییم.

 

حفاظ استیل

حفاظ استیل تراس

حفاظ استیل بالکن  که نقش جانپناه را ایجاد می کند و مقاومت و استحکام بالایی دارد. این مدل از حفاظ ها برای نمای ساختمان نیز استفاده می شوند و بهتر است سطحی براق و شیک داشته باشند. حفاظ استیل تراس از نظر ظاهر بسیار مدرن و شیک طراحی شده است و به طور کلی به هیچ عنوان زنگ نمی زند و دچار کاهش کیفیت نمی شود. یعنی از استیل 304 برای آن استفاده می شود و تغییر رنگ نخواهد داد.

این مدل از تراس ها به شکل مادام العمر مناسب هستند و شما نگران زنگ زدن آن نخواهید بود. دقت کنید که بالکن ها معمولاً در معرض گرد و غبار و نور خورشید هستند بنابراین باید کیفیت خوبی برای تراس بالکن در نظر گرفت.

مدل های جدید حفاظ تراس

دل های جدیدی از تراس های بالکن طراحی شده اند که با سبک های روز دنیا سازگار هستند. این مدل از تراس ها هم طرح بندی های به روزی دارند و هم به واسطه شوینده های مختلف به راحتی تمیز می شوند. همینطور می توان از یک دستمال خیس و آب گرم و صابون نیز استفاده کرد تا حفاظ بالکن تمیز شود.

 

حفاظ استیل مغازه با اجرای چند بخشی

حفاظ استیل که برای مغازه استفاده می شود باید ساختاری خاصی داشته باشد. در واقع رویکرد تجاری برای این حفاظ ها باید مشخص باشد. این مدل از حفاظ ها برای محافظت از کسب و کار شما اجرا می شوند. به طور کلی مقاومت بسیار بالایی دارد و از ورود افراد متفرقه جلوگیری می کند. در واقع این حفاظ ها به زیبایی محل کار می افزایند.

می دانیم که حفاظ استیل برای مغازه نیز باید در معرض برف و باران و گرد و خاک بسیار مقاوم باشد و استیل 304 برای آن استفاده می شود. این مدل از حفاظ ها تا سال های طولانی دوام دارند. معمولاً مخصوص مغازه به صورت خطوط افقی اجرا می شود و چندین ردیف عمودی با فاصله مشخص نیز از هم قرار دارند. این حفاظ ها ساختاری کاملاً ایمن برای مرکز تجاری ایجاد می کنند و به طور کلی به شکل ایده آلی طراحی شده اند.

 

حفاظ استیل بانکی, بسیار ایمن

حفاظ استیل

 

در بانک ها از حفاظ استیل بانکی استفاده می شود که به طور کلی سیستم ایمنی  بسیار بالایی دارد. قطری که برای میله های افقی استفاده می شود بیشتر از حفاظ استیل مغازه است. همینطور این حفاظ در داخل بانک ها ساختاری حرفه ای دارد و به شکل کاملاً ایمن اجرا می شود. سطح مقاومت و استحکام این حفاظ ها نیز بالا است. حفاظ استیل بانکی به صورت ترکیبی از دو آلیاژ 304 و 201 ساخته شده است و به طور کلی زیبایی ظاهری بی نظیری دارد. این مدل از حفاظ ها دوام خوبی دارند و به طور کلی از قسمت پشت دیوارها استفاده می شود.

حفاظ استیل به طور کلی در قسمت داخلی بانک ها نصب می شوند و این موضوع سبب می شود تا سطح ایمنی کار بیشتر شود. در این ها از لوله های استیل به شکل موازی استفاده می شود. برخی از لوله های استیل به صورت دو بخشی روی هم قرار گرفته اند. سطح مقاومت این حفاظ ها بالا بوده و شرایط اجرایی بی نظیری دارند.

حفاظ استیل برای بانک در زمان بارندگی و بارش برف و همینطور در زمان تابش شدید نور خورشید نیز بسیار عالی عمل می کند.

 

حفاظ استیل

حفاظ استیل 2022 راه پله در سبک های به روز

حفاظ استیل راه پله در لیست پرکاربردترین و همینطور تا حدودی پرفروش ترین ها قرار گرفته است. کیفیت این حفاظ ها بالا بوده و به طور کلی نوعی جانپناه محسوب می شود. ساختمان های چند طبقه و برج ها می توانند از این ها استفاده نمایند و به طور کلی اولویت استفاده از آن برای راه پله تامین امنیت است. بنابراین جنس حفاظ باید به صورتی باشد که با ضربه دچار شکستگی نشود و مشکلی ایجاد نکند. از سوی دیگر از حفاظ استیل راه پله برای راه پله های داخلی ساختمان و همینطور در خارج از ساختمان نیز استفاده می شود.

اگر قرار است که این حفاظ در راه پله های داخل منزل استفاده شود مدل 201 گزینه خوب و مقرون به صرفه ای است و اگر قرار است که بیرون از ساختمان استفاده شود باید از سبک های 304 استفاده کرد.

 

حفاظ استیل استخر با جنس عالی

نکته مهمی که برای حفاظ استیل استخر باید رعایت شود مقاومت آن در برابر آب است. این حفاظ ها به طور کلی از جنس 304 تهیه شده اند و دچار زنگ زدگی و خوردگی می شوند. در اطراف استخر همیشه فضای مرطوبی دیده می شود بنابراین حفاظ استیل استخر به شما کمک می کند تا بتوانید هم استخر لوکسی داشته باشید و هم به طور کلی یک جانپناه خوب اجرا نمایید. قطعاً نیاز به نوع استیل 304 برای اطراف استخر خواهد بود و این موضوع کمک می کند تا اجرا به بهترین نحو صورت بگیرد.

 

حفاظ استیل پنجره های عمودی و افقی

بیشترین تنوع حفاظ مخصوص پنجره است. حفاظ هایی که برای پنجره استفاده می شوند دسته بندی های خاص خود را دارند برخی به صورت عمودی طراحی می شوند و برخی افقی هستند. حفاظ استیل مخصوص پنجره از نظر سبک اجرایی طبق سلیقه مشتری اجرا می شود. این حفاظ برای جلوگیری از سرقت دزد ها اجرا می شود و سبب می شود که افراد و اجسام از پنجره پرت نشوند.این حفاظ ها را می توان طبق نوع پنجره به سبک های خاصی اجرا کرد.

حفاظ استیل

جمع بندی

اگر می خواهید حفاظی خریداری کنید که کیفیت بالایی داشته باشد پیشنهاد ما به شما این است که به سراغ مواردی بروید که هم سبک اجرایی مشخصی دارند و هم از نظر اصولی به شکل کاملاً کاربردی طراحی شده اند .شما می توانید این حفاظ ها را به صورت کاملاً ایده آل و در سبک های مختلف سفارش دهید. هرچه انتخاب شما با رویکرد بهتری انجام شود اثربخشی بهتری خواهد داشت و ارزشمندتر خواهد بود. شما می توانید حفاظی خریداری کنید که هم کیفیت بالایی داشته باشد و هم از نظر سبک مناسب سلیقه شما باشد.

 

حفاظ استیل

 

 

خشایار شیرنظرمشاهده نوشته ها

Avatar for خشایار شیرنظر

صنعت ساختمان طیف وسیعی از خدمات و محصولات رو دربر داره که من سال هاست در زمینه نرده استیل، درب برقی، درب اتوماتیک، شیشه سکوریت، شیشه بالکن، کرکره برقی، نمای شیشه ای ، نرده شیشه ای و محصولات و خدمات مرتبط در حال فعالیت هستم. خوشحالم میشم بتونم کمکی به ایرانیان عزیز داشته باشم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.