تعمیر و خدمات انواع کرکره برقی

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام بروز مشکل و یا خرابی برای کرکره، تعمیر کرکره برقی فروشگاه یا درب پارکینگ خود را به چه شرکتی و یا شخصی واگذار کنیم مطمئناً با واگذار کردن تعمیر کرکره برقی خود به یک شرکت معتبر که دارای سابقه خوب و درخشان در زمینه ساخت و نصب کرکره برقی باشد باعث اطمینان خاطر است.

شرکت الودر از تولیدکنندگان و طراحان انواع درب های اتوماتیک تهران و کرج، از جمله درب اتوماتیک پارکینگ و کرکره برقی می باشد.

این شرکت ضمن ساخت و طراحی انواع کرکره با توجه به دهانه مورد نظر مشتریان به ارائه خدمات پس از فروش این محصول نیز می‌پردازد.

همچنین این شرکت آماده است با داشتن تکنسین ها و نیروهای زبده و کارآمد در ساخت نصب و تعمیر کرکره برقی به همه شما عزیزان خدمت رسانی کند شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره تلفن ۰۹۱۲۲۸۸۹۰۷۶ تماس بگیرید تا ضمن مشاوره رایگان در اولین فرصت نیروی متخصص جهت باز بینی و تعمیر کرکره برقی شما صورت پذیرد.

چه قسمتهایی از کرکره برقی بیشتر در معرض فرسایش و خرابی می باشد؟

معمولا…قسمت تیغه کرکره
موتور
شفت
رسیور
و ریل در معرض فرسایش بیشتر و خرابی هستند.

تعمیر و خدمات درب اتوماتیک

همانطور که قبل از این گفته شد شرکت الودر از از تولیدکنندگان و طراحان انواع درب اتوماتیک تهران می باشد و دارای سابقه ای طولانی در این صنعت می باشد شما میتوانید با خیالی آسوده خدمات مربوط به درب های اتوماتیک خود اعم از بازبینی و بررسی دورهای یا تعمیر درب خود را به ما بسپارید برای این منظور شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان ما تماس بگیرید.
۰۹۱۲۲۸۸۹۰۷۶

در سریع ترین زمان ممکن خدمات مان را ارائه می نماییم، تنها کافیست با ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.