درب‌ اتوماتیک لولایی (سوئینگ) از در دسترس‌ترین انواع درب های اتوماتیک شیشه ای می‌باشد. بطوری که هر درب لولایی را می‌توان به این نوع درب تبدیل نمود.

مکانیزم و عمل‌کرد درب‌های اتوماتیک(لولایی) سویینگ (Swing automatic door)

دربهای اتوماتیک سوئینگ یا لولایی این درب ها مکانیزم ای بسیار نزدیک به آرام بند دارند. با این تفاوت که دارای چشمی و موتور برقی برای باز و بسته کردن در می‌باشند.

این درب ها دارای مدل های متنوعی می باشند:

  • مدل اتوماتیک
  • نیمه اتوماتیک
  • پاور اسیست

برای نصب این درب ها لازم به تعویض درب نیست، بنابراین گزینه بسیار مناسب برای باز سازی و نوسازی درها در ساختمان های قدیمی می باشد.

درب اتوماتیک لولایی یا سوئینگ – Swing automatic door

کاربرد درب های اتوماتیک سویینگ

این سیستم در سازه هایی که دارای دهانه ورودی کوچک میباشند و یا درب هایی که مدیریت و کنترل ورود و خروج حائز اهمیت میباشد اجرا می گردد.

انواع درب اتومات لولایی (سویینگ) اَلودَر

درب‌ اتوماتیک لولایی (سوئینگ) دارای انواع دولنگه و یا تک لنگه می باشند. در مکانیزم کارکرد آنها بسیار ساده می باشد به طوری که با فشار اندکی باز می گردد و پس از آن به آرامی بسته می شود و به طور کلی برای مکان هایی که عبور و مرور از یک سو انجام می شود بسیار مناسب است به طور مثال از این کار کرد در درب های اضطراری خروج استفاده می شود زیرا با فشار کم و به راحتی از یک سو باز می گردد.

قیمت درب اتوماتیک لولایی (سویینگ)

قیمت این نوع از درب های اتوماتیک از سایر انواع آن پایین تر است و بسته به نوع موتور و جک استفاده شده متفاوت می باشد برای تعیین قیمت دقیق درب مورد نظر خود همین حالا با مشاوران شرکت الودر تماس بگیرید تا ضمن نیازسنجی قیمت دقیق درب اتومات شما مشخص شود.

شرکت الودر با بیش از ۱۰ سال سابقه و تجربه در تولید و نصب درب های اتوماتیک شیشه ای سعی دارد تا با تامین خدمات پس از فروش خوب همراه مشتریان خود باشد، برای نیاز سنجی و مشاوره رایگان همین الان با کارشناسان شرکت الودر تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.