درب اتوماتیک کشویی یا درب اتوماتیک اسلایدینگ Sliding automatic Doors

از کاربردترین درب اتوماتیک شیشه ای می‌باشند. این نوع از درب‌ها با استفادها از چشمی و حسگر ها به طور خودکار باز و بسته می شوند.

انواع درب های اتوماتیک اسلایدینگ

  • یک‌طرفه
  • دوطرفه

که مدل درب های اسلایدینگ یکطرفه دارای یک لنگه ثابت و یک لنگه متحرک می باشد. که لنگه متحرک می تواند سمت چپ یا راست باشد و درب های کشویی دو طرفه دارای دو لنگه ثابت و دو لنگه متحرک می باشند.

درب های کشویی چهار لنگه

این نوع درب‌ها به طور استاندارد دارای چهار لنگه می باشند. که دولنگه از آنها ثابت و دو لنگه دیگر متحرک می باشند.
در محیط هایی که دارای دهانه کوچکتر از ۲ تا ۳ متر می باشند، از درب‌های اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ با لنگه های کمتر به طور مثال دو لنگه یکی متحرک و دیگری ثابت می باشد، استفاده می‌گردد .
در جاهایی که دهانه ورودی دارای عرض کمتری می باشد می‌توان تنها از یک لنگه متحرک استفاده نمود که در یک مسیر خطی باز و بسته می شوند.

دهانه درب و شیشه‌های مورد استفاده

به طور معمول عرض این درب ها بین ۲ تا ۳ متر می باشد و با استفاده از شیشه سکوریت دارای قطر ۱۰ میلیمتر در ساخت آنها استفاده می شود ارتفاع استاندارد این درب ها ۲۲۰ سانتیمتر می باشد که ارتفاع استاندارد شیشه های سکوریت است برای دهانه هایی با بیش از این ارتفاع معمولاً از کتیبه استفاده می گردد.

کاربرد و موارد استفاده درب های اتوماتیک کشویی

درب‌های اتوماتیک شیشه ای کشویی معمولاً در مکان های پر تردد نظیر فروشگاه ها ادارات دولتی و خصوصی همچنین مراکز تجاری و ساختمان بیمارستان ها مراکز درمانی اماکن ورزشی مانند باشگاه ها و ورودی هتل ها و مراکز تفریحی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزایای درب‌های کشویی اسلایدینگ

  • این نوع از درب ها فضای بسیار کمی را اشغال می‌کنند.
  • نصب آنها ساده است.
  • سرعت نصب این نوع درب ها بالاست.
  • باعث کاهش هزینه های انرژی می‌شود.
  • سهولت سهولت رفت و آمد برای افراد به خصوص افرادی که دارای کم توانی و معلولیت هستند را فراهم می‌کند.
  • به خاطر عملکرد غیر لمسی بهداشتی تر است و از شیوع بیماریهای ویروسی به خصوص بیماری های نظیر آنفولانزای فصلی و بیماری کوید ۱۹ که اخیرا شیوع پیدا کرده جلوگیری می کند.

قیمت درب اتوماتیک کشویی

قیمت این نوع درب اتوماتیک بر اساس نوع موتور استفاده شده اندازه درب نوع روکش استیل و نوع شیشه استفاده شده در آن متفاوت می باشد.
برای اطلاعات بیشتر و نیاز سنجی پروژه خود و همچنین آگاهی از آخرین قیمت محصولات ما همین حالا با کارشناسان شرکت اَلودَر تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.