این نوع از درب های اتوماتیک بیشتر در پروژه های لوکس مورد استفاده قرار می گیرد. ساختار آن به گونه ای است که دارای یک محفظه استوانه ای شکل از جنس شیشه می باشد که معمولا ً دارای ۳ یا ۴ درب یا باله که تعداد این باله ها بسته به میزان تردد و اندازه ورودی. تعیین می‌گردد. (اصطلاحا به آنها سه پر یا ۴ پر گفته می‌شود) که حول محور شفت مرکزی قرار گرفته و می‌چرخد.

این درب ها از چند چشمی برای کنترل حرکت و ایمنی استفاده می کنند.
در ساخت این دربهای اتوماتیک از موتورهای قوی استفاده می شود که می‌توانند به طور همزمان چند کار را انجام دهند.

نحوه چرخش درب‌های ریولوینگ

چرخش درب اتوماتیک گردان جهت گردش این درها از راست به چپ می باشد یعنی جهت چرخش آنها خلاف جهت عقربه های ساعت می باشد و این افراد می‌توانند از سمت راست وارد و سمت چپ خارج شوند تنها در کشورهای معدودی از جمله استرالیا و نیوزلند جهت حرکت چرخشی این درب ها در جهت عقربه های ساعت می می‌باشد.

در چه محل هایی از درب های گردان استفاده می شود؟

از این درب ها برای ساختمان های تجاری پرتردد فرودگاه ها و مراکز خرید بزرگ که اختلاف دمای بیرون و داخل حائز اهمیت می باشد، استفاده می گردند.

مزیت استفاده از درب های گردان

  • صرفه جویی بالا در مصرف انرژی
  • ظاهر زیبا خاص و مدرن
  • امکان وارد و خارج شدن همزمان
  • ایمنی بسیار مناسب به خاطر استفاده همزمان از چند سنسور

قیمت درب اتوماتیک گردان

تنها نقطه ضعف درب های اتومات گردان قیمت تمام شده بسیار بالا می باشد که با توجه به ساختار آن منطقی به نظر می رسد.

شرکت الودر با سالها تجربه در ساخت و نصب انواع درب اتوماتیک شیشه ای گردان و با داشتن نیروی متبحر در زمینه ساخت و نگهداری این محصول آماده خدمت رسامی به هم میهنان ارجمند به بخصوص معماران و سازندگان محترم می باشد. برای مشاوره و نیاز سنجی پروژه خود همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.