مزایای استفاده از نرده‌های شیشه ای در فضای باز ویلا و باغ (بخش اول)

نرده شیشه ای باغ

وسعت دید محیط کار و زندگی خود را به وسیله نرده شیشه ای باز کنید.

در این مقاله قصد داریم تا به مزایای استفاده از نرده شیشه‌ای (هندریل شیشه ای)در مقابل نرده های استیل و چوبی در محیط های باز از جمله ، باغ ، استخر و ویلا بپردازیم و اینکه چطور استفاده نرده شیشه‌ای میتواند محیط شما را زیبا ، هماهنگ کند و وسعت دید شما را افزایش دهد.

نرده شیشه ای راه پله

شما سخت کار می کنید و پول خرج می کنید تا در حیاط باغ ، ویلا و ملک خود محوطه سازی کنید. شما می خواهید تا این محوطه وقتی که از بالکن یا بهار خواب به آن نگاه می کنید زیبا به نظر برسد. اما نرده ها جلوی دید و راه را گرفتند و شما قادر به دیدن منظره زیبایی که ساخته اید نیستید.
در این مواقع چطور مطمئن می شوید که ایمنی محیط تراس یا بالکنی که ایجاد کرده‌اید حفظ می شود در حالی که منظره محوطه سازی شده زیبای حیاط به خوبی قابل دید است؟
شرکت الودر جواب این سوال را دارد:

سیستم نرده شیشه‌ای (هندریل شیشه ای) اختصاصی

در این مواقع استفاده از نرده چوبی جلوی دید حیاط محوطه سازی شده را میگیرد و استفاده از فنس یا حصار منظره را به طور کامل میپوشاند… سیستم نرده شیشه ای الودر فضای محوطه بیرونی شما را روشن تر و دید شما را بازتر می کند و باعث می شود هارمونی بیشتر بین محیط پاسیو، تراس یا بالکن شما با نور طبیعی و طبیعت اطراف آن برقرار شود.
استفاده از شیشه در مناظر شهری و مسکونی ظاهری بسیار مدرن و درخشان را می سازد. اکثر افراد با این نظر موافقند که شیشه زیباست و استفاده از آن باعث درخشان تر شدن و زیباتر شدن محیط در مکانهای مختلف از جمله محیطهای مسکونی و اداری می شود.

نرده شیشه

بسیار با دوام است و کمتر به تعمیر نیاز دارد

نرده های شیشه های محکم هستند آنها از شیشه از پنل های شیشه های حرارت دیده سکوریت (شیشه سکوریت) و شیشه لمینت که به فریمهای فلزی متصل شده،ساخته شده اند.
سیستم نرده شیشه ای محکم و با دوام است و نیاز به نگهداری خاصی ندارد، همچنین نیاز به توجه بیشتری بیشتر از توجه ای که شما به پنجره های خانه خود می کنید نخواهد داشت.

فریم های فلزی یا استیل و پانل شیشه ای به طور طبیعی در برابر خوردگی توسط آب و رطوبت هوا مقاوم هستند و به راحتی با آب و کف تمیز می شوند.
برخلاف نرده چوبی سخت که در طول زمان فُرم طبیعی خود را از دست میدهد و بزرگ یا کوچک می شود نرده شیشه ای شما تغییر شکل نمی دهند و خراب نمی شود و در نهایت پانل های شیشه ای در برابر تغییر دمای شدید مقاوم هستند همانطور که در برابر باد مقاومند.
پنل های شیشه ای به راحتی ترک بر نمی دارند اما شیشه سکوریت استفاده شده در آنها ایمن است و در صورت وقوع شکستگی به قطعات سنگ ریزه مانند کوچک تبدیل میشود.

اقتصادی بودن

سیستم نرده شیشه‌ای با یک نصب خوب پنل های شیشه ای جدید خیلی کمتر از آن مقداری که تصور می کنید هزینه دارند.
همچنین شما در هزینه های سالانه برای براق کردن و ترمیم نرده ها و فنس های چوبی صرفه جویی می کنید. مورد دیگری که شما به خاطر آن در هزینه ها صرفه جویی می کنید. به سبب این است که سیستم نرده شیشه ای بسیار با دوام است این مورد سبب می شود که شما سال ها بدون نیاز به هزینه اضافه از این سیستم استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *