هشت مزیت استفاده از درب های اتوماتیک برای کسب و کار شما

مزیت استفاده از درب های اتوماتیک

آیا شده است که یک فروشگاه جدید راه اندازی کنید و شک داشته باشید و با خودتان کلنجار بروید که آیا باید از درب اتوماتیک استفاده کنم یا خیر؟

جواب شما قطعاً بله است..

دلایل آن را در ادامه بررسی می‌کنیم:

۱-مشتری ها در های اتوماتیک را ترجیح می‌دهند

تحقیقات نشان داده است که مشتریان اهمیت زیادی به دربهای اتوماتیک میدهند نزدیک به ۹۹ درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی درهای اتوماتیک را به دربهای معمولی ترجیح می دهند .

درب های شیشه ای اتوماتیک

درب های شیشه ای اتوماتیک

از نظر شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی مهمترین جاهایی که باید از درهای اتوماتیک استفاده شود عبارتند از:

  • بیمارستان ها
  • فرودگاه‌ها
  • هتل‌ها
  • فرودگاه ها
  • فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ
  • و پاساژها

در این نظرسنجی همچنین مشخص شد که مهمترین مکان برای استفاده از درب های اتوماتیک درب ورودی است ولی اکثر شرکت کنندگان در نظرسنجی درب اتوماتیک را در مکان ورودی پیدا نمی کنند مخصوصاً در فروشگاه های کوچک

۲-گزینه های زیاد برای انتخاب

ده ها مدل درب اتوماتیک وجود دارند در مدل های مختلف اندازه های مختلف رنگ های مختلف و طرح های گوناگون انتخاب شما تنها به درب هایی که در مغازه های خرده فروشی محله تان دیده اید، خلاصه نمی شود.

شما برای انتخاب درب گزینه های بسیاری دارید از جمله آنها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 

۳-آسایش بیشتر

مشتری ها و مهمانان شما از این که لازم نیست تا درهای سنگین را به صورت دستی باز کنند سپاسگزار خواهند بود به خصوص اگر آنها کودک خردسال در آغوش داشته باشند یا بسته هایی را با خود ببرند و یا مشکل معلولیت داشته باشند.

یکی از شرکت کنندگان در نظرسنجی گفت اجازه بدهید که طراحی فقط برای معلولین نباشد بلکه برای راحتی همه باشد. جاهایی که که امکان پذیر است به خصوص جاهایی که رفت و آمد زیاد است این قضیه قابل دسترس می‌باشد.

۴-بهتر کردن احساس عمومی

ممکن است عجیب برسد اما این درها کمک می‌کند تا بازدیدکنندگان احساس کنند که شما از جایگاه خوبی در صنعت خود برخوردار اید یعنی جایگاه کسب و کار شما را بهتر و بالاتر نشان می دهد.

درهای اتوماتیک احساس بهتری را در مشتریان شما ایجاد می کند به طوری که به طور ناخودآگاه این مسئله کمک می کند تا قیمت خدمات و محصولات شما را قابل درک و منطقی‌تر کند.

۵-راحتی استفاده و تعمیر و نگهداری

امروزه درب های اتوماتیک با تکنولوژی بسیار بالا و پیچیده‌ همچنین بالاترین کیفیت و رعایت استانداردهای ایمنی ساخته می شوند.

با یک نصب مناسب و با نگهداری معمولی استفاده و عملکرد درب های اتوماتیک راحت و به دور از مشکل خواهد بود.

۶-به صرفه بودن

از لحاظ اقتصادی درب های اتوماتیک بسیار بیشتر از آنچه شما باور کنید اقتصادی هستند. مطمئن باشید که فاکتور صرفه جویی و ذخیره در انرژی در طول دوران درب اتوماتیک بیشتر خواهد بود.

درب های اتوماتیک شیشه ۲۰۳۰ محسوب شوند و به درستی نگهداری شوند هزینه خود را در خواهند آورد.

۷-ذخیره انرژی

اکثر افراد اینطور تصور میکنند که وقتی درب اتوماتیک نصب شوند، هزینه زیادی را بابت صرف انرژی به خود اختصاص خواهند داد اما اصلاً این طور نیست درهای اتوماتیک تنها در زمانی که نیاز باشد باز می شوند و هر دفعه به طور کامل بسته می شوند. این مطلب باعث کاهش هزینه انرژی تلف شده و هزینه های سالانه سرمایش و گرمایش خواهد شد.

۸- امنیت

وقتی که درب های اتوماتیک به درستی نصب گردند و به طور منظم بازرسی و بازبینی شوند، می توانند همواره به طور ایمن دسترسی را به فروشگاه شما فراهم کنند.

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *