چهار مورد از مزایای بالکن شیشه ای یا شیشه بالکن

چهار مورد از مزایای بالکن شیشه ای یا شیشه بالکن

شاید تا به حال نام شیشه بالکن یا بالکن شیشه ای به گوش شما خورده باشد. همانطور که از نام آن پیداست بالکن چنانچه توسط پانال های شیشه ای به طور کامل محصول و محفوظ شود بالکن شیشه ای به وجود می آید که دارای مزایای بسیاری است.

ما در این مقاله سعی داریم تا به ۴ نکته اصلی و مزیت اصلی آن بپردازیم لطفاً با ما همراه باشید.

چهار مورد از مزایای بالکن شیشه ای یا شیشه بالکن

۱-محافظت از فضای داخلی در برابر عوامل جوی

پانل های شیشه ای کشویی شیشه بالکن الودر می تواند، بالکن شما را از باران برف باد و گرد و خاک و همچنین پرندگان دور نگه دارد و محافظت کند، بدون اینکه باعث کاهش نور دریافتی شما باشد.

این حفاظت می تواند به معنی صرف پول و زمان کمتر برای تعمیر و بازسازی بالکن و وسایل داخل آن و همچنین ساختار آن باشد.

۲-کم کردن صدا و افزایش ایمنی

شیشه بالکن می تواند صداهای مزاحم را تا حدود ۵۰ درصد کمتر نمایند بنابراین شما می توانید با راحتی بیشتر استراحت کنید و یا بخوابید.
همچنین شما می توانید با خیال راحت بخوابید اگر بدانید که پنل‌های کشویی و جمع شونده شیشه بالکن الودر از امنیت بالایی برخوردارند.این مورد باعث افزایش ایمنی برای افرادی که در طبقه‌های پایین‌تر زندگی می‌کنند نیز می‌باشد.

۳-فضای بالکن چند کاره

فضای بالکن شما چند کاره می شود. بالکن محافظت شده توسط شیشه بالکن الودر به شما اجازه می دهد که مقدار فضای بیشتری از فضایی که معمولاً در اطراف خانه وجود دارد در اختیار داشته باشید بدون اینکه خاصیت اصلی آن را تغییر بدهید.
ساختار بالکن همچنان از سایر قسمتهای خانه شما مجزا خواهد بود بدون اینکه کاربری آن را تغییر بدهید و به فضای نشیمن اضافه نمیشود این مسئله امکانات بسیاری را به برای ما فراهم می کند.

بدون در نظر گرفتن وضعیت آب و هوا و در کل طول سال . تصور کنید صرف یک صبحانه آفتابی در اوایل بهار را ، یا نوشیدن یک فنجان چای روی صندلی دلخواهتان در حالی که باران را تماشا می کنید و یا یک شام رمانتیک در یک غروب پاییزی و حتی دقایقی ورزش بر روی دوچرخه ثابت تان به دور از یخ و باد زمستانی را، این‌ها تنها تعداد کمی از امکانات بی انتهایی است که این فضا می تواند برای شما فراهم کند.

ما معتقدیم که بالکن یک فضای زندگی جداگانه است و این مورد از موارد موارد پایه آن است ما سعی نمیکنیم که با بالکن مانند یک قسمت دیگر از فضای داخلی برخورد کنیم و آن را به یک اتاق دیگر تبدیل کنیم .

بالکن همیشه دارای شخصیت خاص خود و قوانین خاص خود می باشد دارای مزایا ، سود و کاستی . وقتی که این مسئله را فهمیدید امکانات بی انتها خواهند بود . بالکن به فرصت تبدیل می شود و پتانسیل و ظرفیت آن فقط توسط مرز های تخیل ما محدود خواهند شد و خواسته های ما و اشتیاق ما برای جستجوی فرصت‌های دوباره هر روز.

شیشه بالکن

  • یک بالکن همیشه می تواند مورد استفاده قرار بگیرد، هفت روز هفته و ۳۶۵ روز یک سال، یک فضای راحت و کاربردی برای ریلکسیشن همچنین به تنهایی یا با خانواده و دوستان و محلی برای تمرکز و الهام گرفتن یک فضای ساکت یا یک اتاق بازی با توجه به نیاز شما می تواند تغییر پیدا کند فضایی که به آسانی می تواند به یک فضای کار بدون مزاحم و یا یک اتاق امن بازی برای کودکان باشد.
  • مکانی که می توانید بدون ترک خانه به آنجا بروید و تجربه ای مانند آنچه بیرون از خانه دارید دریافت کنید و البته با تمام امنیت و راحتی که در خانه آن را تجربه می‌کنید.

می‌توانید در یک محیط دنج در روزهای سرد زمستانی از گرما و نور لذت ببرید در حالی که لم داده اید

بالکن می تواند مکانی شود که شما بر روی چهار فصل سال کنترل داشته باشید، چه وقتی که فصل بهار زودتر سر می رسد و یا پاییز دیرتر فرا میرسد

  • یک منطقه ویژه بسازید در خانه تان که هرموقع که مایل باشید می توانید از آن لذت ببرید. چه کسی گفته که باید از ناحیه امن خارج شویم؟

و البته با توجه به این که شیشه بالکن های ما تاشو هستند و شما می توانید با کشیدن و تا کردن آن ها آنها را باز کنید و از هوای تازه و درخشش آفتاب لذت ببرید.

۴- صرفه جویی مالی

با بکارگیری شیشه بالکن شما در مصرف انرژی و قبوض مربوط به آن صرفه جویی می کنید . تحقیقات متعددی نشان داده است که استفاده از شیشه بالکن مصرف کلی انرژی را به طور چشمگیری کاهش می دهد و این یک موقعیت برد برد است هم برای محیط زیست و هم برای جیب شما.

شیشه بالکن الودر از محصولات اصلی شرکت می باشد که سالها تجربه و سابقه موفق در نصب ، طراحی و راه اندازی این محصول را دارا می باشد.

شرکت الودر با داشتن نیروی متبحر در زمینه ساخت و نگهداری این محصول آماده خدمت رسانی به هم میهنان ارجمند به بخصوص معماران و سازندگان محترم می باشد. برای مشاوره و نیاز سنجی پروژه خود همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شماره تماس

۰۲۱-۴۴۰۹۵۴۳۵

۰۲۱-۴۴۰۴۰۰۲۱

۰۹۱۲۲۸۸۹۰۷۶

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *