کرکره برقی با تیغه فوم دار

معرفی محصول کرکره برقی با تیغه فوم دار

کرکره برقی با تیغه فوم دار از کرکره برقی از تیغه های گالوانیزه یا آلومینیوم ساخته می گردد.
داخل این تیغه ها نوعی فوم از جنس پلی اورتان تزریق می گردد. فوم تزریق شده از جنس پلی اورتان سبک می باشد، ضمن اینکه عایق صوتی و حرارتی بسیار مناسبی است.
تیغه‌های فوم دار در رنگ های متنوعی تولید می گرددبنابراین می‌توان با توجه به نمای ظاهری ساختمان از رنگ مناسب سازه مورد نظر استفاده کرد.

این تیغه ها در هنگام کارکرد صدای کمتری تولید می کنند بنابراین گزینه مناسبی برای استفاده در پارکینگ های مسکونی و پنجره ها می باشد.

کرکره رول آپ

کرکره برقی مغازه

جنس تیغه‌های آلومینیوم فوم دار

تیغه های فوم دار از دو جنس آلومینیوم اکسترود شده همچنین از آلیاژ آهن گالوانیزه در بازار وجود دارند. که نوع گالوانیزه آن از مقاومت و استحکام بالاتر و کیفیت نسبتا پایین تری برخوردار می باشد.
قیمت نوع گالوانیزه نسبت به نوع آلومینیوم اکسترود شده پایین تر می باشد.
لازم به ذکر است که فروش این نوع از کرکره برقی از سایر کرکره های برقی موجود در بازار بیشتر است و از استقبال بیشتری از طرف کاربران برخوردار می باشد.

تیغه کرکره فوم دار

تیغه کرکره فوم دار

قیمت کرکره برقی با تیغه فوم دار

قیمت این محصول بر اساس قدرت موتور که با توجه به وزن کرکره در نظر گرفته می شود و با توجه به ابعاد دهانه کار و همینطور نوع  تیغه فوم دار تعیین میشود.

چرا تیغه‌های آلومینیوم فوم دار را از شرکت الودر تهیه کنیم؟

شرکت الودر با سالها تجربه در ساخت و نصب انواع کرکره برقی به ویژه تیغه‌های آلومینیوم فوم دار و با داشتن نیروی متبحر در زمینه ساخت و نگهداری این محصول آماده خدمت رسامی به هم میهنان ارجمند به بخصوص معماران و سازندگان محترم می باشد. برای مشاوره و نیاز سنجی پروژه خود همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *