کرکره برقی با تیغه پانچ  از پانچ کردن یا سوراخ کردن تیغه های آلومینیومی تک جداره ساخته می گردد. این تیغه ها معمولاً در کنار تیغه های معمولی آلومینیومی در ساخت کرکره به کار گرفته می‌شوند.

تیغه های پانچ معمولاً به صورت ترکیب با تیغه های معمولی جهت ایجاد دید داخل فروشگاه ها و در مراکز تجاری برای امنیت بیشتر و زیبایی ظاهری همچنین در پارکینگ برای خروج دود ناشی از احتراق موتور اتومبیل به کار گرفته می شود.
تیغه های پانچ به سبب تک جداره بودن از مقاومت و استحکام کمتری نسبت به سایر تیغه ها برخوردار می باشند بنابراین تنها به تعداد محدود از آنها در ساخت کرکره ها استفاده می‌شود.

همچنین جهت عدم نفوذ گرد و خاک و غبار سوراخ ها توسط طلق شفاف پوشانده می‌گردد.

محل بکارگیری تیغه های پانچ

پاساژهای تجاری مغازه های طلافروشی فروشگاه ها ورودی مجتمع های تجاری و ورودی پارکینگ های اداری به جهت ایجاد دید در داخل این مراکز و برقراری امنیت بیشتر می‌باشد.

قیمت کرکره برقی با تیغه پانچ

قیمت این نوع از کرکره برقی با توجه به اینکه تیغه های پانچ از تک جداره می باشند و همچنین از استحکام کمتری برخوردار هستند پایین‌تر از سایر انواع کرکره می‌باشد و ارتباط مستقیم با متراژ دهانه مورد نظر همینطور نوع موتور استفاده شده در آن بستگی دارد.

البته استفاده از تیغه پانچ برای همه تیغه های کرکره معمول و مرسوم نیست و تنها در تعدادی از ردیف های تیغ کرکره از آن استفاده می گردد. برای محاسبه قیمت کرکره با تیغه پانچ همین حالا می توانید با کارشناسان شرکت الو در تماس بگیرید.

چرا ساخت و تعمیر کرکره برقی با تیغه پانچ را به شرکت الودر بسپاریم؟

شرکت الودر با سالها تجربه در ساخت و نصب انواع کرکره برقی و با داشتن نیروی متبحر در زمینه ساخت و نگهداری این محصول آماده خدمت رسامی به هم میهنان ارجمند به بخصوص معماران و سازندگان محترم می باشد. برای مشاوره و نیاز سنجی پروژه خود همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر درباره کرکره برقی یا کرکره رول آپ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.