کرکره برقی شفاف (شیشه ای) یا کرکره برقی پلی کربنات چیست؟

کرکره برقی شفاف بعد از کرکره برقی آلومینیومی از محبوب ترین نوع کرکره برقی می‌باشد. که علاوه بر زیبایی ظاهری از ایمنی بسیار بالایی نسبت به سایر انواع کرکره برخوردار است.
این نوع از کرکره دارای خاصیت ضد حریق می باشد. یعنی شعله ور نمی شود و آتش را منتقل نمی کند. کرکره شفاف از مقاومت بالایی نسبت به کرکره های آلومینیومی و گالوانیزه برخوردار می باشد.

انواع تیغه کرکره برقی پلی کربنات

به طور کلی دو مدل تیغه برای این نوع کرکره وجود دارد:

  • یکی نوع زِواری
  • نوع دیگر لوله ای می‌باشد.

در نوع لوله‌ای از لوله های آلومینیوم و در نوع زِواری از تیغه های آلومینیوم اکسترود شده که از مقاومت بالایی برخوردارند برای اتصال پانل های شفاف پلی کربنات استفاده می گردد.

ضخامت تیغه های شفاف پلی کربنات به چه صورت می باشد؟

ضخامت این تیغه ها بین ۲ میلیمتر تا ۵ میلیمتر متغیر می باشد به طبع هر چه ضخامت آنها بیشتر باشد وزن کرکره بالاتر می رود لازم به ذکر است که استفاده از تیغه پلی کربنات باعث باعث می شود تا کرکره ما دو برابر مقاوم تر از کرکره برقی با تیغه آلومینیوم می باشد.

مزایا و ویژگی های برتر کرکره برقی پلی کربنات شفاف

  • شستشو و نگهداری آن راحت است.
  • بسیار مقاوم و مستحکم می‌باشد.
  • ضد شعله ور شدن است.
  • در برابر سرما گرما و شرایط جوی مقاومت بسیار بالایی دارد.
  • خاصیت ضد اشعه ماورا بنفش دارد.
  • رنگ های متنوع دارد (دودی شفاف و بی رنگ و سفید).

لازم به ذکر است که با استفاده از سند بلاست می توان نوع بی رنگ این نوع از تیغه ها را مانند شیشه مات نمود.

موارد استفاده از تیغه شفاف پلی کربنات در کرکره برقی

به طور معمول در برخی از ردیف های کرکره به جای تیغه آلومینیومی از تیغه شفاف پلی کربنات استفاده می گردد، که به کرکره ظاهر و جلوه زیبایی می‌دهد.
برای مکان هایی همچون بانک‌ها صرافی ها و جاهایی که امنیت اولویت بیشتری دارد و لازم است که داخل آن مکان قابل رویت باشد از کرکره شفاف پلی کربنات استفاده می گردد.

قیمت کرکره برقی شیشه ای ( شفاف) از جنس پلی کربنات

قیمت این محصول بر اساس نوع موتور که بر اساس وزن کرکره در نظر گرفته می شود، متراژ کار و همینطور نوع خارجی یا ایرانی بودن تیغه کرکره شفاف تعیین می‌گردد.

شرکت الودر با سالها تجربه در ساخت ، نصب ، تعمیر و نگهداری انواع کرکره برقی پلی کربنات و با داشتن نیروی متبحر در زمینه ساخت و نگهداری این محصول آماده خدمت رسانی به هم میهنان ارجمند به بخصوص معماران و سازندگان محترم می باشد. برای مشاوره و نیاز سنجی پروژه خود همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.