۵نکته برای انتخاب نرده شیشه‌ای مناسب در سال۹۹

۵ نکته برای انتخاب نرده شیشه ای مناسب در سال ۹۹

در این مقاله قصد داریم به پنج نکته مهم که در هنگام انتخاب نرده شیشه ای (هندریل شیشه ای)برای مشتری باید به آنها توجه کنیم بپردازیم.
شایان ذکر است که مقاله را برای سازندگان ساختمان و معماران محترم به رشته تحریر در آمده است.
هر کسی به عنوان یک سازنده دوست دارد که نرده شیشه‌ای کار شده، دوامی خوب و طولانی داشته باشد. همچنین در آن از شیشه سکوریت یا شیشه لمینت یراق آلات از جنس استیل ضد زنگ و با کیفیت استفاده گردد. ضمن اینکه مشتریان شما بسیار خوشحال خواهند شد وقتی که با کاری که حرفه ای نصب شده مواجه شوند، کاری که در سالهای بعد همچنان درخشان و خوب به نظر برسد و استحکام خود را حفظ کند.

شرکت الودر از فروشندگان قطعات و یراق آلات متنوع در زمینه نرده شیشه ای می باشد. همچنین این شرکت با در اختیار داشتن نیروی متخصص و متبحر برای نصب و اجرای نرده شیشه ای اطمینان خاطر مشتریان محترم را تامین می نماید.

نرده شیشه ای (هندریل شیشه ای)

این شرکت در ساخت نرده های شیشه ای از بهترین نوع شیشه لمینت و سکوریت ۱۰ میل و انواع یراق آلات با کیفیت جنس استیل ضد زنگ همچنین در صورت تمایل مشتری از قطعات آلومینیوم و باکیفیت برای پروژه ها استفاده می نمایند تا محصول نهایی و کار انجام شده دارای کیفیت بسیار عالی باشد.
در ادامه نظر شما را به پنج نکته فوق الذکر جذب می نماید:

۱-تحقیق و پرس و جو کنید

برای اینکه از اندازه و ابعاد درست ، نوع و کیفیت پنل شیشه ای و نوع و جنس یراق آلات( استیل ضد زنگ یا آلومینیوم) که برای پروژه انتخاب کرده‌اید اطمینان حاصل کنید و مطمئن شوید که متناسب با پروژه هستند، خوب تحقیق کنید و با مشتری مشورت و گفتگو کنید.

همچنین از استانداردها که باید در پروژه آنها را بکار گیرید، مطمئن شوید.
به طور مثال: استاندارد ارتفاع نرده جان پناه برای تأیید توسط شهرداری و دریافت پایان کار ساختمان باید ۱۱۰ سانتی متر باشد.
همچنین با رعایت استانداردها می توانید از نصب بدون خطر نرده شیشه ای اطمینان حاصل کنید. صبور باشید و به نکات دقت کنید تا نرده های شیشه ای از نظر ساختار خوب و بدون نقص به نظر برسند.

۲-طراحی را بهبود ببخشید

مشتریان شما می خواهند که از نظر و بینش شما در مورد بکار گیری نرده شیشه‌ای در ملک یا ساختمان شان استفاده کنند و به وسیله آن ظاهر و طراحی ساختمان خود را کامل یا بهتر کنند و یا طراحی جدیدی ایجاد کنند.
شما باید از آخرین ترندها در طراحی آگاه باشید تا اطمینان داشته باشید که متوانید طراحی مناسبی را برای مشتری خود فراهم کنید.
این باعث می‌شود کاربران بتوانند با عقیده شما بیشتر و بهتر و بیشتر ارتباط برقرار کنند.
به طور مثال:

شما ممکن است در نظر داشته باشید که یک نرده شیشه ای بدون پایه اسپیرال که به وسیله هندریل نگه داشته میشود در کار استفاده کنید، تا یک نگاه و منظره یکپارچه برای به وجود آورید.

نرده شیشه ای بدون پایه اسپیرال

۳-به مشخصات فنی و پنل شیشه‌ای توجه کنید

پنل های شیشه ای که شرکت الودر در پروژه های خود از آن استفاده می کنند از متریال با کیفیت و بسیار مقاوم ساخته شده است. پنل های شیشه ای ساخته شده توسط شرکت الودر با ضخامت ۱۰ یا ۱۲ میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرد.
پنل های ۱۰ میلیمتری برای شیشه های سکوریت و پنل های با ضخامت ۱۲ میلیمتر از جنس شیشه لمینت با مقاومت بسیار عالی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
پنل های مورد استفاده این شرکت می‌تواند با توجه به پروژه مورد نظر در اندازه و یا سایز های مختلف و با ضخامت های مورد نیاز با توجه به احتیاجات و نیازهای پروژه تولید شود.
پانل های شیشه ای مورد استفاده دارای لبه های گرد هستند تا در هنگام نظافت و تمیز کردن، پاکیزه نمودن و نظافت این نرده ها با سهولت صورت بپذیرد.
همچنین آنها در مقابل عوامل محیطی مقاوم هستند شکل و ظاهر خود را در طول سالها حفظ می‌کنند.
این ملاحظات بسیار مهم است چراکه پس از نصب آنها، در طول زمان نیاز به مراقبت و بازسازی را به حداقل کاهش میدهد .

۴-امکان انتخاب یراق آلات و قطعات مورد استفاده

شرکت الودر برای ساخت و نصب نرده های شیشه ای امکان استفاده از رنج وسیعی از لوازم جانبی و یراق آلات را دارد. با توجه به نیاز و بودجه مشتری امکان استفاده از این ابزار و یراق آلات در شهر ها و مکان های مختلف وجود دارد.
در مورد استفاده از یراق آلات شما :
می توانید از بین رنج وسیعی از محصولات و یراق آلات برای پروژه خود استفاده کنید.
امکان استفاده از سایزها ابعاد و قطر های مختلفی از شیشه مورد نظر وجود دارد.
امکان استفاده از یراق آلات استیل ضد زنگ و یا آلومینیوم وجود دارد همچنین رنج وسیعی از یراق آلات برای انواع نصب نرده شیشه ای موجود است.

۵-امکان شخصی سازی نرده های شیشه ای

پیشنهاد ما امکان شخصی سازی نرده های شیشه ای برای هر نصب است تا با نیازها، بودجه و ظاهر و طراحی محیط مورد نظر مشتری مطابقت کامل را داشته باشد.
در این مورد چه از لبه های گرد یا ظاهر مدرن و خط های ممتد در ساخت نرده استفاده شود .این امکان وجود دارد تا با توجه به نیاز مشتری در هر مورد شخصی سازی صورت پذیرد.
بهتر است برای مشتری این مکان فراهم شود تا شخصی سازی مورد نظر را چه در مورد شیشه و چه در مورد یراق آلات به کار ببندیم.

نرده شیشه ای این امکان را به وجود می آورد که محیط داخلی و خارجی محل زندگی درخشان عالی و بی نقص شود همچنین باعث می شود که نور در خانه یا محیط کار بیشتر شود و محیط بزرگتر به نظر برسد همچنین می توان از نرده های شیشه ای به عنوان مکمل در در ساخت نرده به وسیله استیل استفاده کرد یعنی نرده تمام شده ترکیبی از استیل ضد زنگ و شیشه باشد.

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *